пакети з еврослотом

Пакет поліпропіленовий з єврослотом і клапаном - цей вид пакета майже нічим не відрізняється від поліпропіленового пакета з клапаном і липкою стрічкою, він також складається з прозорої плівки, яка використовується для упаковки і різних видів товару. Але великим відмінністю є еврослот, ще також його називають европодвесом, він дозволяє правильно і рівномірно розташувати упакований товар на будь-якому прилавку в будь-якому положенні. Завдяки єврослотом, упаковку з товаром можна, без проблем, повісити на спеціальні стійки або просто покласти на стіл, від цього товарний вигляд продукції не зміниться.
Поліпропіленовий пакет з єврослотом, відмінно підходить для зберігання так і для транспортування товару, причому після тривалого зберігання, упаковка не втрачає вигляд а навпаки продовжує зраджувати привабливий товарний вигляд продукції. Ми також за бажанням клієнта можемо реалізувати перфорацію на пакеті.
Купити пакети з єврослотом і клапаном можна на нашому підприємстві. Для цього вам потрібно буде зателефонувати до нас і вказати вимоги до пакету єврослотом.
Купити пакети оптом з єврослотом і клапаном за хорошими цінами можна на нашому підприємстві. Ми завжди раді бачити оптових покупців в числі наших постійних клієнтів.
 

Перевага:

Є єврослотом (европодвесом)

Гнучка упаковка для транспортування продукції

Перфорація на пакеті

Прозора упаковка

Клейовий клапан, надійно закриває упаковку.