поліпропіленові пакети

Пакети поліпропіленові. Пакети поліпропіленові дуже часто зустрічаються нам у повсякденному житті, побачити поліпропіленові пакети з клапаном можна як на ринку, так і в будь-якому бутіку. Це зручна і практична упаковка з липкою стрічкою, використовується як відмінний пакувальний матеріал, надає відмінний товарний вигляд. Поліпропіленовий пакет відрізняється тим, що має відмінну прозорість, можливо, відмінно розгледіти будь упакований товар в поліпропіленовий пакет. Пакети поліпропіленові зручність ще додає липка стрічка, яка майже завжди зустрічається в поліпропіленовому пакеті. Липка стрічка відмінно закриває пакет і не дає можливість випасти товару з поліпропіленової упаковки.

Ми, підприємство Полімер-Україна, також спеціалізуємося на виготовленні поліпропіленового пакета, як з липкою стрічкою, так і без липкої стрічки.Наші устаткування дають можливість не тільки виготовити пакет поліпропіленовий, а також реалізувати на пакеті повнокольорове нанесення Вашого логотипу.

В результаті Ви отримаєте відмінний поліпропіленовий пакет з Вашим логотипом. Це відмінний рекламний хід. Можливо також в розділі нашого сайту Готова продукція, Ви зможете знайти вже потрібний для Вас розмір під Вашу продукцію. Замовляючи у нас поліпропіленові пакети, Ви отримуєте відмінну упаковку з нанесенням логотипу Вашої компанії.

Переваги:

Липкастрічка

100%прозорістьпакету

Зручнаупаковка

Низька ціна