пакет Майка

Пакет поліетиленовий Майка з ручками, є найпоширенішим і популярним видом пакету, серед поліетиленових пакетів. Відому популярність пакети майка отримали в торгівлі, де найчастіше використовується. Даний вид пакету вважається універсальним, якщо порівнювати її з іншими пакетами. Поліетиленові пакети майка мають особливі відмінності, а саме: зручні ручки , що дає можливість з комфортом переносити в них продукти, а бічні закладки в пакеті Майка надають йому об'єм, що дає можливість переносити об'ємні речі. Ми виробляємо як найменші розміри , так і великі розміри пакета Майка. Використовуємо щільність від 10 до 100 мкн.

Наша компанія виготовляє поліетиленові пакети майка як з поліетилену низького тиску (HDPE) так з поліетилену високого тиску (LDPE). Великим попитом користуються пакети майка з поліетилену низького тиску. Незважаючи на їх низьку вартість, поліетиленові пакети витримують величезне навантаження (від 5 до 30 кг).

Високоякісне наше обладнання дає можливість зробити нанесення Вашого логотипу на пакет Майка. Пакет поліетиленовий з логотипом Вашої компанії , відмінний рекламних хід.

Компанія «Полімер-Україна» володіє передовим, першокласним обладнанням на якому можливо зробити нанесення логотипу в чотирьох кольорах. Для виготовлення нашої упаковки використовується тільки першокласний, первинний матеріал (поліетилен). Ми не використовуємо якісь дешеві добавки, так як вони можуть сильно нашкодити як самої продукції, так і покупцеві. Наша продукція відповідає всім нормам і стандартам і може бути використаний для виготовлення будь-якого виду продукції.

Ми, Полімер-Україна, виробники пакетів, виробляємо також готову продукцію. У нас Ви зможете придбати пакети майка оптом, для цього Вам необхідно зайти в розділ «Готова продукція» на нашому сайті. У розділі Вам буде запропонована можливість купити пакет майка з будь-яким малюнком, з потрібною щільністю. Для наших представників у регіонах України є можливість купити пакети майка оптом. Для цього необхідно зв'язатися з нашим відділом продажів.

Переваги:

Низька вартість пакету

Бічні вкладки , які надають пакету велику місткість.

Міцність

Можливість нанесення логотипу з двох сторін.


Наші менеджери готові Вам надати проффесиональную консультацію , і підібрати для Вас оптимальний вид упаковки.