пакет для шин

Пакети для шин, відмінний вибір для будь-якого автолюбителя. Часто їх використовують на СТО, автосалонах, шино монтажах і т.д. Пакети для шин є відмінним вибором для зберігання Ваших коліс. Збережуть чистоту, як у вашому гаражі, так і в салоні Вашого автомобіля.

Пакети для шин дуже компактні, що дає можливість зберігати в зручному для Вас місці.
Багато організацій бажають бачити на пакетах для шин свій логотип з контактами. Логотип з Вашими контактами, відмінний рекламний хід для Вашого бізнесу. На нашому підприємстві виготовлення пакетів для шин відбувається з поліетилену низького тиску (HDPE). Цей вид поліетилену, добре зарекомендував себе на ринку серед виробників поліетиленових пакетів.

Він надає пакету міцність, навіть при невеликій щільності, пакети для шин будуть довго служити Вам. Ми, виробники поліетиленових пакетів, виробляємо також вже готові пакети для шин, без малюнка.

У нас Ви можете придбати пакети для шин без малюнка в розділі готова продукція, де вам буде надана можливість купити пакети для шин з потрібні розміри для своїх коліс.
Виготовлення поліетиленових пакетів, є одним з головних напрямків нашого підприємства, ми готові надати Вам самі оптимальні ціни, Ви можете купити оптом пакети для шин.

Ціни для гуртових покупців Ви отримаєте, зателефонувавши нам у відділ продажу.

Переваги:

Висока міцність

Великі розміри

Низька вартість