пакети для курей

Пакети для курей. Пакети для курей з круглим дном, ми часто можемо зустрічати в продуктових магазинах, супермаркетах. Зручна упаковка для курей зі спеціальним круглим дном, додає пакету компактність і зручність для самої продукції.
Виробництво пакетів для курей з круглим одному, одне з напрямків нашого підприємства.
Упаковка має гнучке напівкругле дно що дає зручно упакувати курку в упаковку.
Міцний матеріал поліетилен, який використовується в даному виді упаковки не дає продукції пошкодиться. Виготовляють пакети з поліетилену високого тиску (HDPE) міцністю від 40 мкн і до 80 мкн. Все залежить від технічної вимоги замовника. Матеріал поліетилен проходить перевірку на зберігання в ньому продуктів харчування, а вже після чого використовується в пакетах для курей. За бажанням клієнта на пакети наноситься перфорація. Клієнти, які замовляють даний вид пакету використовують у своєму виробництві автомати-машини для упаковки курки в упаковку.
Підприємство Полімер-Україна має можливість наносити на пакети для курей зображення будь-якої складності, що додає пакету відмінний товарний вигляд. Логотип Вашої компанії на пакеті збільшить продажі і зробить Ваше підприємство пізнаваним.
Ми будемо раді надати Вам консультацію з даного виду пакету, просимо Вас зв'язатися з нами зателефонувавши у наш відділ продажу.