пакет з липкою стрічкою

Поліпропіленовий пакет з клапаном і липкою стрічкою. Поліпропіленові пакети з клапаном і липкою стрічкою використовуються як пакувальний матеріал. Виготовлення пакетів з липкою стрічкою часто застосовуються на текстильних виробництвах, ринках, фабриках і т. д.

Матеріал який використовується для виготовлення пакетів з липкою стрічкою-Поліпропілен , це відмінний і в теж час міцний матеріал , однією з особливостей поліпропіленового пакета з клапаном і клейкою стрічкою є його прозорість. Що дає можливість розгледіти продукцію всередині пакету.

Липка стрічка на пакеті дає можливість міцно заклеїти продукцію в поліпропіленовому пакеті. І надає товарний вигляд продукції.

Виробництво поліпропіленових пакетів на нашому підприємстві є одним із головних напрямків підприємства. Наше підприємство використовує тільки перевірений матеріал, який відповідає всім стандартам, і є безпечним для наших клієнтів. Пакет з липкою стрічкою зроблений на нашому підприємстві може використовуватися для будь-яких цілей.

На нашому обладнанні, можливо, виготовити поліпропіленовий пакет з липкою стрічкою і з нанесенням Вашого логотипу. Що додає пакету з липкою стрічкою відмінний вигляд і є відмінною рекламою для Вашого бізнесу. Виготовлення пакетів з клапаном і липкою стрічкою відмінний рекламний хід для залучення клієнтів.

Купити пакети з клапаном і липкою стрічкою можна на нашому сайті, в розділі Готова продукція.

Також є можливість придбати пакети з клапаном оптом, ми працюємо з усіма регіонами України, і готові запропонувати самі лояльні ціни на пакети з клапаном і липкою стрічкою.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати, зателефонувавши нам у відділ продажу. І отримавши повну інформацію по даному виду упаковки.