пакет Банан c прорубною ручкою

Поліетиленовий пакет Банан, або як ще на нього кажуть, пакет з прорубною ручкою. Один з іміджевих пакетів яка часто користується своєю популярністю в рекламних промо акціях. За рахунок свого зовнішнього виду і матеріалу, на пакет Банан можливо зробити нанесення повнокольорового логотипу, який буде відмінною рекламою для Вашого бізнесу. Пакет банан дуже зручний у використанні , це йому надає прорубна ручка , яку надалі, за бажанням клієнта, можливо посилити . Це додасть пакету міцність і стійкість. Ще одним з переваг Поліетиленового пакета є донна закладка, яка розташовується внизу пакету, зазвичай її ширина становить 3-3,5 см. Найчастіше пакет банан виготовляють з поліетилену високого тиску (LDPE). Це матеріал і надає відмінний рекламний вид пакету. А наше виробництво поліетиленових пакетів дає можливість пакету наносити повнокольоровий логотип.
Також в наші дні люди звикли економити, в такому випадку наше підприємство готове виготовити поліетиленовий пакет банан з низького тиску (HDPE). Такий матеріал набагато дешевше і не дуже практичний в рекламних цілях. Нанесення кількості кольорів на поліетилен низького тиску надто обмежене, і не підходить для друку на ньому багатокольорового малюнка.
Ми, виробники поліетиленових пакетів, працюємо тільки з якісним сировиною, яке проходить контроль якості і може гарантувати безпеку для вашого здоров'я і оточуючих.
Є також можливість придбати пакети у нас оптом, з довільним малюнком. Для цього Вам потрібно зайти в наш розділ «Готова продукція» де ви зможете купити пакети з потрібним для Вас малюнком і потрібною щільністю.
Ми пропонуємо купити пакети оптом для наших регіональних представників, Ви можете ознайомиться з оптовими цінами, зателефонувавши в наш відділ продажу.

Переваги:

Використовується для промо акцій

Можливість нанести повнокольоровий малюнок

Зручний у використанні


Наші менеджери готові професійно надати Вам консультацію, і підібрати для Вас оптимальний вид упаковки.