пакети з замком Zip-lock

Пакети Zip-Lock - дуже популярний пакет серед різних видів упаковок. Пакет досить міцний, а найголовніше прозорий, цим пакет Zip-Lock і користується попитом. Ще одна важлива деталь це застібка на пакеті. Застібка на пакеті Zip-Lock надає пакету багаторазове використання, що надає пакету герметичність. Часто ці пакети зустрічаються в ювелірних магазинах, супермаркетах, магазинах хімії і т.д.
Одне з наших напрямків, це виробництво пакетів із застібкою Zip-Lock. Виробляємо пакети з поліетилену високого тиску. Наше обладнання дає можливість зробити нанесення Вашого логотипу в 4 кольори. Що додасть пакету рекламний вигляд, і при використанні Ваші клієнти зможуть Вас дізнаватися по Вашому логотипу. Вся продукція проходить контроль якості. Це дає можливість використовувати пакети із застібкою Zip-Lock в харчовій галузі.
Є у Вас можливість, купити пакети з замком Zip-Lock оптом, без малюнка. Завжди є в наявності пакети розмірів від 4х6 см до 35х45 см. Більш детально ознайомиться з нашою продукцією, Ви, можете, зайшовши на наш сайт в розділі Готова продукція.
Ви, також можете стати представником від нашого заводу в своєму регіоні, для цього Вам потрібно зв'язатися з нашим відділом продажів і обговорити всі моменти зі співробітництва.